92.Kuruluş Yıldönümünü Kutladık

Her yıl 16 Ağustos’ta büyük bir coşkuyla kutladığımız Kulübümüzün 92.kuruluş yıldönümü Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk heykeline koyduğumuz çelenk sonrasında yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması suretiyle kutlanmıştır.

Törene Kulüp Başkanımız Sayın Mahmut KARAK, Genel Sekreter ve Basın Sözcümüz Sayın Av.M.Emin KAPLAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Nihat KADIOĞLU, Sayın Erdal BELİM ve Sayın Zeyni YÜKSEL katılmıştır. Ayrıca törene Onursal Menajerimiz Hacı Bayram BİRİNCİ, altyapı takımımız, antrenörler ve İdman Yurdu sevdalıları katılmıştır. Törene kampta bulunan takımımız oyuncu ve teknik heyeti katılamamıştır.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kulübümüz Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Sayın Av.M.Emin KAPLAN yapmış olduğu konuşmada Kulübümüzün kuruluş günlerini, daha sonraki yıllarda yakalanan başarıları, hizmet edenleri ve Kulübümüzün bugüne kadar geçirdiği evreleri anlatmıştır.

Kulübümüze hizmet etmiş eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, teknik adamlar, çalışanlara teşekkür etmiş, hayatta olanlara uzun ve sağlık dolu bir yaşam, ebediyete göç etmiş olanlara da Allah’tan rahmet dilemiştir. Neredeyse Cumhuriyetimizle yaşıt olan ve zor günler geçiren Kulübümüzün ayakta durabilmesi için devlet büyüklerimizin, Büyükşehir ve diğer ilçe belediyelerinin ve diğer Mersin’de kazanç sağlayan işadamlarının destek olması gerektiğini belirterek  konuşmasını bitirmiştir.

Kutlamalar fotoğraf çekiminin ardından sona ermiştir.