BAŞKANLARIMIZ

REŞİT GALİP BEY
(MUSTAFA REŞİT BAYMUR)
(1924-1925)
(MİLLİ EĞİTİM BAKANI)
HAKKI CEMAL ÜÇER  
EDİP BURAN  
HALİL ZALOĞLU  
MUHARREM HİLMİ YEĞİN  
SAİT ARİF AKINCI (1929-1930)
ENVER ALİ GERNAZ  
RIZA KURTULUŞ  
MİTHAT TOROĞLU (1930-1940)
FUAT MOREL (1944-1946)
FAHRİ MERZECİ (1951-1953)
DR.TARIK ÖZERGİN  
MUHİTTİN AYNAZ  
AVNİ GÜRSEL  
ŞADİ ELİYEŞİL (1954-1960)
SADIK ELİYEŞİL (1960-1963)
MEHMET KEMAL KARAMEHMET (1963-1965)
HALİT GAZİOĞLU (1965-1966)
NEVZAT EMREALP (1966-1967)
FARUK MİSKAVİ (1967-1968)
MEHMET KEMAL KARAMEHMET (1968-1974)
KAYA MUTLU (1974-1976)
BURHAN KANUN (1976-1977)
SALİH TURHAN LOKMANOĞLU (1977-1978)
ATİLLA PERŞEMBE (1978-1979)
HADİ DOĞAN (1979-1980)
ASLAN ÇEVİRGEN (1980-1981)
MEHMET FATİH DEVECİ (1981-1983)
HALUK ULUSOY (1983-1987)
HÜSEYİN OKAN MERZECİ (1987-1989)
KAYA MUTLU (1989-1994)
HÜSEYİN OKAN MERZECİ (1994-1997)
MEHMET KÜVER (21.10.1997 – 18.04.1999)
MACİT ÖZCAN (19.04.1999 – 22.05.2004)
HASAN AHİ (24.05.2004 – 15.01.2006)
ÖMER GÜLAY (16.01.2006 – 08.01.2007)
A.HAMİT İZOL (09.01.2007 – 12.12.2007)
HÜSEYİN ÇALIŞKAN (13.12.2007 – 23.09.2008)
ALİ KAHRAMANLI (24.09.2008 – 04.01.2016)
HÜSEYİN ÇALIŞKAN (04.01.2016 – 28.09.2016)
ALİ TEKİN  (28.09.2016 – 31.01.2017)
MAHMUT KARAK  (25.02.2017 – 12.11.2017)
A.HAMİT İZOL (12.11.2017 – 25.04.2018)
EROL ANTONİE VİTEL (25.04.2018 – 30.06.2018)
HALİL TÜRER (30.06.2018 – Devam ediyor)