Sayın Valimizi Ziyaret Ettik.

07 Temmuz 2018 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Başkanımız Sayın Halil TÜRER ve Başkan Vekili Sayın Şevket VARAN, Mersin Valimiz Sayın Ali İhsan Su Beyefendiye makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Öncelikle yönetime seçilmelerinden dolayı başkanımızı tebrik eden Sayın Valimiz bu ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu, Mersin İdman Yurdu’nun büyük bir çınar ve marka olduğunu hangi ligde mücadele ederse etsin taraftarlarının destek vereceğini, bu durumlara gelmesinden dolayı şehir olarak üzüntü yaşadıklarını belirtti.

Stadyum, kulübümüzün son durumu ve yapılması planlanan projeler hakkında Sayın Valimize bilgi veren Başkanımız Sayın Halil TÜRER ve Başkan Vekili Sayın Şevket VARAN diğer konularda da Sayın Valimize bilgilendirme yapmışlardır.

Olumlu bir havada geçen sohbetin sonunda ziyaret için teşekkür eden Sayın Valimiz Mersin İdman Yurdu sevenlerinin ve taraftarlarının takımlarına sahip çıkmalarını, bu zor günlerde takımın yanında bulunmalarını söyledi.