TEKNİK DİREKTÖRLERİMİZ

Teknik Direktör Çalıştığı Dönem
 İlhan Taşucu
01.08.1963–31.05.1965
 Fahrettin Cansever
01.08.1965–20.01.1966
 Lefter Küçükandonyadis
20.01.1966–31.05.1967
 Cihat Arman
01.08.1967–28.04.1968
 Turgay Şeren
15.06.1968–25.03.1969
 Bülent Giz
27.08.1969–31.05.1971
 Dumitru Teodorescu
01.07.1971–29.08.1971
 Turgay Şeren
31.08.1971–11.02.1973
 Ion Motroc
09.09.1973–23.09.1973
 Nazım Koka
30.09.1973–10.03.1974
 Tomislav Kaloperović
23.03.1974–31.05.1974
 Bülent Giz
01.08.1974–31.05.1975
 Kadri Aytaç
01.08.1975–31.05.1977
 Turgut Kafkas
01.08.1977–31.12.1977
 Orhan Yüksel
01.01.1978–31.05.1978
 Octavian Popescu
01.08.1978–31.05.1979
 Suat Mamat
01.08.1979–31.05.1980
 İsmet Arıkan
02.06.1980–31.05.1981
 Candan Dumanlı
01.08.1981–31.05.1982
 Gündüz Tekin Onay
01.08.1982–31.05.1983
 Kahraman Karataş
01.08.1983–31.05.1985
 Aydın Tohumcu
01.08.1985–31.05.1986
 Kahraman Karataş
01.08.1986–31.05.1987
 Aydın Tohumcu
01.08.1987–31.05.1988
 İsmet Arıkan
01.08.1988–31.05.1989
 Ali Hoşfikirer
01.08.1988–31.05.1989
 Aydın Tohumcu
01.08.1989–04.01.1990
 Gerhart Block
04.01.1990–31.05.1990
 Kadri Aytaç
01.08.1990–31.05.1991
 Adnan Dinçer
01.06.1991–31.05.1992
 Kadri Aytaç
22.06.1992–20.12.1992
 Fevzi Zemzem
24.12.1992–25.04.1993
 Nasır Belci
05.05.1993–31.05.1993
 Aydın Tohumcu
01.07.1993–25.10.1993
 Battal Toktay
01.11.1993–31.05.1994
 Kahraman Karataş
09.06.1994–20.10.1994
 Levent Arıkdoğan
01.04.1995–28.02.1996
 Candan Dumanlı
28.02.1996–31.05.1996
 Kasım Gündüz
08.07.1996–31.05.1997
 Zafer Bilgetay
03.07.1997–18.09.1997
 Kasım Gündüz
30.10.1997–12.02.1998
 Zafer Göncüler
12.02.1998–31.07.1998
 Müjdat Yalman
01.08.1998–14.12.1999
 Kahraman Karataş
11.02.1999–31.05.1999
 Ali Gültiken
01.07.1999–09.09.1999
 Müjdat Yalman
30.09.1999–13.03.2000
 Levent Arıkdoğan
01.07.2000–18.10.2000
 Nasır Belci
06.07.2001–27.01.2003
 Yücel İldiz
30.01.2003–19.09.2003
 Mehmet Şahan
19.09.2003–28.12.2003
 Levent Eriş
22.01.2004–31.05.2004
 Levent Arıkdoğan
26.08.2004–01.11.2005
 Engin Korukır
18.11.2005–17.03.2006
 Nasır Belci
17.03.2006–26.09.2006
 İlyas Tüfekçi
02.10.2006–08.03.2007
 Kahraman Karataş
13.03.2007–31.05.2007
Abdülkerim Durmaz
17.07.2007–31.05.2008
 Ercan Albay
14.08.2008–31.05.2009
 Serhat Güller
19.08.2009–31.01.2010
 Ergün Penbe
05.02.2010–31.05.2010
 Yüksel Yeşilova
03.06.2010–17.10.2010
 Nurullah Sağlam
22.10.2010–18.12.2012
 Giray Bulak
20.12.2012–06.03.2013
 Hakan Kutlu
08.03.2013–06.03.2014
 Yılmaz Vural
06.03.2014–16.05.2014
 Hakan Kutlu
16.05.2013–31.05.2014
 Rıza Çalımbay
03.06.2014–31.05.2015
 Mesut Bakkal
03.07.2015–18.09.2015
 Bülent Korkmaz
22.09.2015–04.01.2016
 Ümit Özat
19.01.2016–31.05.2016
 Levent Arıkdoğan
21.07.2016-28.10.2016
Yusuf Şimşek
28.10.2016-19.01.2017
Memduh Özbalta
09.02.2017-02.03.2017
Levent Eriş
03.03.2017-14.08.2017
Koray Palaz
25.08.2017-27.09.2017
Dursun Karamustafa
13.10.2017-24.11.2017
Memduh Özbalta
24.11.2017-30.01.2018
 Nasır Belci
31.01.2018-31.05.2018