Yönetim Kurulumuz ve Futbolcularımız Yemekte Buluştular.

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları, teknik ve idari kadrosu ile Yönetim Kurulumuz yemekte bir araya geldi.

Kulüp Başkanımız Sayın A.Hamit İZOL’a ait Sultaşa Hotelde tertiplenen yemeğe Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ’da teşrif ettiler. Ayrıca yemeğe Yönetim Kurulu üyelerimizi Sayın Sabri TEKLİ, Hasan Hüseyin İPEK, Turgay DEMİRTAŞ, Hakan BAYINDIR, Mehmet ÖZGENÇ, Remzi İZCİ, Celal ATA, Hakan BOZBEY, Murat DEMİR, Av.Halil KURAN, Cem BARUT, Oğuz Akar TÜLÜCÜ, Özcan CAN ile takımımızın tüm üyeleri katıldı.

Yemekten önce Sayın A.Hamit İZOL, “Göreve yeni gelmemiz sebebiyle tanışmak amacıyla futbolcularımızla yemekte bir araya gelelim dedik. Bu organizasyonlarımız devam edecek, sizi Etimesgut maçındaki iyi oyununuz ve galibiyetiniz için kutluyorum. Biz bu ligde birçok takımı yeneriz, buna inanın. Sizlerle daha fazla ilgileneceğiz. Sağolsun yemeğimize Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ’da teşrif ederek bizleri onurlandırdı. Ona da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yönetim Kurulum adına hepinizi birkez daha kutluyorum.”

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ, “Öncelikle yeni seçilen Başkan A.Hamit İZOL ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. Bu zor zamanda Kulübe sahip çıktılar. Bizler için bu kulüp şehrimizin gözbebeği. Bu güzide kulübü yaşatmak için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Sizleri Etimesgut maçındaki galibiyetinizden dolayı da kutluyorum.”

Kaptanımız Nurullah KAYA, “Başkanımız Sayın Hamit İZOL’a ve yönetimine bu görev hayırlı olsun. Takımımız için bu günden sonra yeni bir sayfa açıldığına inanıyorum. Bu genç arkadaşlarımıza destek olunursa bizler bu işin üstesinden geliriz. Yeteerki bizlere güvenin.”

Yemek sıcak, samimi ve neşeli bir ortamda devam etti.